Agencja taneczna,
dla której nie ma
rzeczy niemożliwych.

Poznaj nas

Funk Rockass to profesjonalna agencja taneczna zrzeszająca najlepszych tancerzy w Polsce, założona w 2005 roku. Specjalizujemy się w widowiskowych pokazach pełnych efektownych ewolucji taneczno-akrobatycznych. Tworzymy pokazy pod indywidualne potrzeby naszych klientów, dopasowując się do charakteru event’u. Nasi tancerze odnoszą sukcesy w talent show takich jak: „Mam Talent” i „You Can Dance” oraz „Tylko Taniec”. Od 2005 roku podróżujemy po całej Europie występując na wszelkiego rodzaju eventach, festiwalach, koncertach, imprezach promocyjnych oraz zawodach tanecznych. Wygraliśmy na turniejach Breakdance ponad 100 razy. Zdobywaliśmy medale mistrzostw Polski, Europy i Świata. Zajmujemy się oprawą artystyczną na różnego rodzaju event’ach i akcjach promocyjnych. Nasze efektowne pokazy cieszą się niezwykłym zainteresowaniem wśród publiczności w każdym wieku i z pewnością będą atrakcją na Państwa wydarzeniu lub akcji.

Nasi tancerze walczyli w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie takich jak: „Red Bull BC One", „Outbreak Europe”,”Pepsi Circle Industry” czy „Fluido” na których wyraźnie zaznaczyli swoją obecność. Posiadamy ogromne doświadczenie w występach przed publicznością. Każdy z członków naszej grupy oraz każdy współpracujący z nami tancerz to osoby jest rozpoznawalny i aktywny w środowisku tanecznym.

Ułatwiamy firmom promocję i kontakt ze środowiskiem tancerzy Breakdance. Tworzymy popularne media taneczne w internecie : „Break.pl”, „Szkolytanca.pl“ oraz czasopismo o tańcu „Flava Dance Magazine” Zajmowaliśmy się oprawą taneczną w produkcjach telewizyjnych takich jak: “Przepis na Życie” , “Na Wspólnej“, “Taniec z Gwiazdami”, “Killerskie Karaoke”, “Dzień Dobry TVN”, “X-Factor”,“Jaka to melodia”, “Kawa czy herbata”, “Rozmowy w Toku”, “Sopot Hit Festiwal”, “Top Trendy”, “Rewia Gwiazd TVP1- Urodziny Koziołka Matołka”, “Debeściak”, “Superstacja News”.

Występowaliśmy w teatrze, w sztukach : „Romeo i Julia”, „Metro”, “Metropolish”, „Quadromorphosis”, „Musicale Musicale”, “Carmen”.

Od 2007 roku współpracowaliśmy już wieloma firmami. Oto kilka z nich: Microsoft, Orange, Nivea, Samsung, Era, Umbro, Złote Tarasy, Adidas, Puma, Axe, Fiat, Menthos, Motorola, Pall Mall, Phillips, Simplus, Nikon, Caterpillar, Pure Jatomi Platinium.

Zajmujemy się oprawą artystyczną wielkich projektów, jak i lokalnych inicjatyw.

Dołącz do grupy zadowolonych klientów, których mieliśmy przyjemność reprezentować.